• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JCRYPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JCRYPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik JCRYPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JCRYPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JCRYPT Encrypted Format JMasters

Co to jest plik JCRYPT?

Plik szyfrowany przez JCRYPT, usługę sieci Web służącą do szyfrowania i odszyfrowywania plików. Używano algorytmów losowego przetwarzania danych, aby zabezpieczyć zawartość plików tak, aby nie były czytelne, chyba że zostały odszyfrowane.

JCRYPT to usługa internetowa wymagająca konta online. Po zalogowaniu się można przesyłać pliki (tylko za pośrednictwem protokołu SSL) do szyfrowania. Następnie otrzymasz zakodowany plik do przechowywania lokalnie na komputerze. Ten plik może być odszyfrowany przez usługę.

Pliki JCRYPT mogą być odszyfrowywane tylko przez użytkownika, który szyfrował pliki lub przez użytkownika, dla którego twórca pliku udzielił dostępu. W przypadku dostępu do innego użytkownika twórca pliku może również określić datę ważności, w przypadku gdy plik nie jest już użyteczny.

Zamiast używać interfejsu użytkownika strony internetowej, JCRYPT udostępnia również usługę sieci Web (plik .WSDL) do interakcji z usługą.

Jak otworzyć plik JCRYPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JCRYPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JCRYPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JCRYPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JCRYPT

Inne problemy z plikiem JCRYPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JCRYPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JCRYPT:

  • plik JCRYPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JCRYPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JCRYPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik