• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JC!

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JC!. Jeżeli chcesz otworzyć plik JC!, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JC!

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FlashGet Incomplete Download Format FlashGet

Co to jest plik JC!?

Niekompletny plik pobrany z modułem FlashGet, menedżerem pobierania. Utworzono, gdy rozpocznie się pobieranie i służy jako zastępczy plik. Po zakończeniu pobierania plik zostanie zapisany z oryginalnym rozszerzeniem.

Jeśli JC! Plik jest wstrzymany lub zatrzymany, może zostać wznowiony przez program FlashGet tak długo, jak ten sam plik zostanie znaleziony na dostępnym serwerze.

Pliki, które zostały częściowo pobrane z FlashGet, mogą również korzystać z rozszerzenia .JC (bez wykrzyknika).

Jak otworzyć plik JC!?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JC! jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JC! z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JC! którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JC!

Inne problemy z plikiem JC!

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JC! nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JC!:

  • plik JC! którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JC! z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JC! nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik