• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik JBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Juno Backup Format Juno

Co to jest plik JBK?

Plik kopii zapasowej utworzony przez oprogramowanie usługowe Juno Internet. Wprowadzono w wersji 5 oprogramowania Juno i zawiera kopie zapasowe plików programu i danych użytkownika, np. Poczty elektronicznej. Zapisano w zastrzeżonym formacie i służy do przywracania danych za pomocą oprogramowania Juno.

Aby pobrać oprogramowanie Juno, musisz mieć konto Juno. Kopie zapasowe JBK są specyficzne dla każdego konta.

Jak otworzyć plik JBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JBK

Inne problemy z plikiem JBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JBK:

  • plik JBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik