• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JBF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JBF. Jeżeli chcesz otworzyć plik JBF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JBF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel PaintShop Photo Pro Image Browser Format Corel

Co to jest plik JBF?

Plik pamięci podręcznej utworzony przez element przeglądarki przeglądarki Corel Paint Shop Pro (PSP). Zawiera miniaturki plików graficznych, które były przeglądane. Umożliwia programowi szybkie wyświetlanie podglądów obrazu. Automatycznie aktualizowane za każdym razem, gdy użytkownicy przeglądają obrazy.

Możesz bezpiecznie usunąć pliki JBF. Jednak program Paint Shop Pro ponownie będzie ich używać przy następnym użyciu przeglądarki obrazów, chyba że wyłączysz opcję zapisywania w pamięci podręcznej obrazów na dysku twardym. Pliki JBF są zwykle zapisywane z nazwą pspbrwse.Jbf.

Pliki JBF mogą stać się bardzo duże, w zależności od liczby przeglądanych obrazów.

Pliki JBF są używane przez niektóre starsze wersje PSP. PSP nazywa się PaintShop Photo Pro.

Jak otworzyć plik JBF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JBF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JBF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JBF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JBF

Inne problemy z plikiem JBF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JBF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JBF:

  • plik JBF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JBF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JBF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik