• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik JAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Japanese Nintendo 64 Game ROM N/A

Co to jest plik JAP?

Plik gry używany przez emulatorów Nintendo 64, takich jak Project64. Zapisuje kopię oryginalnego wkładu do gier i można go odtworzyć na komputerze z dołączonym oprogramowaniem do emulacji.

Rozszerzenie pliku ".jap" oznacza, że ​​gra jest zlokalizowana w języku japońskim. Jednak ".Jap" jest rzadko używany do ROMów. Nintendo 64 ROM częściej używają rozszerzenia pliku .N64.

Jak otworzyć plik JAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JAP

Inne problemy z plikiem JAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JAP:

  • plik JAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik