• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku J2L

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem J2L. Jeżeli chcesz otworzyć plik J2L, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku J2L

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jazz Jackrabbit 2 Level Format Epic Games

Co to jest plik J2L?

Poziom niestandardowy przeznaczony dla Jazz Jackrabbit 2, gra akcji 2D sidescroller, zainspirowana Sonic the Hedgehog. Utworzono w edytorze poziomu stacji jazzowej (JCS). Może być chroniony hasłem.

Epic MegaGames jest teraz nazywany "Epic Games".

Jak otworzyć plik J2L?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku J2L jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi J2L z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem J2L którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik J2L

Inne problemy z plikiem J2L

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem J2L nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami J2L:

  • plik J2L którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku J2L z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik J2L nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik