• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IZZY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IZZY. Jeżeli chcesz otworzyć plik IZZY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IZZY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Isadora Project Format TroikaTronix

Co to jest plik IZZY?

Projekt medialny zapisany przez Isadora. Zawiera graficzne środowisko programowania do zarządzania cyfrowymi nośnikami, takimi jak dane wideo, audio i MIDI.

Najczęściej widziana z rozszerzeniem .IZZ.

Jak otworzyć plik IZZY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IZZY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IZZY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IZZY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IZZY

Inne problemy z plikiem IZZY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IZZY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IZZY:

  • plik IZZY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IZZY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IZZY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik