• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IWXDATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IWXDATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik IWXDATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IWXDATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IWorx Data Format iWorx Systems

Co to jest plik IWXDATA?

Plik utworzony przez LabScribe, aplikację oprogramowania, która współpracuje z urządzeniami iWorx, które są wykorzystywane w biomedycznych badaniach i analizach. Zawiera dane zapisane przez podłączone urządzenie pobrane od człowieka. Umożliwia przechowywanie i analizowanie danych w oprogramowaniu.

Możesz konwertować pliki IWXDATA na inne formaty (np. .EDF) za pomocą oprogramowania LabVIEW Biomedical Toolkit firmy National Instruments.

Elektromiografia pomaga specjalistom medycznym analizować i diagnozować nieprawidłowe ruchy w ciele.

Jak otworzyć plik IWXDATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IWXDATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IWXDATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IWXDATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IWXDATA

Inne problemy z plikiem IWXDATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IWXDATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IWXDATA:

  • plik IWXDATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IWXDATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IWXDATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik