• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IWD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IWD. Jeżeli chcesz otworzyć plik IWD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IWD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Call Of Duty Game Archive Format Activision

Co to jest plik IWD?

Zawiera dane gry używane przez Call of Duty 2 (CoD2) i Call of Duty 4. Może przechowywać grafikę, broń, skrypty lub inne informacje. Skompresowany przy użyciu kompresji ZIP, aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

Większość plików IWD jest przechowywana w katalogu "Program FilesActivisionCall of Dutymain". Mogą być rozpakowane przy użyciu programu do dekompresji plików, takiego jak WinZip i edytowanego za pomocą edytora tekstowego.

Nie otwieraj ręcznie plików IWD, chyba że dokładnie wiesz, jakie zmiany zostaną wprowadzone. Zmiana pliku IWD może sprawić, że nie będzie możliwe użycie przez Call of Duty.

Jak otworzyć plik IWD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IWD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IWD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IWD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IWD

Inne problemy z plikiem IWD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IWD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IWD:

  • plik IWD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IWD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IWD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik