• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IW. Jeżeli chcesz otworzyć plik IW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Chain Engineering Database Format IWIS

Co to jest plik IW?

Projekt obliczania łańcucha napędowego utworzony przy użyciu oprogramowania IWIS Chain Engineering. Zawiera specyfikacje łańcucha, takie jak długość, kształt, liczba zębów itp. Może być testowany w obrębie łańcucha w celu obliczenia momentu obrotowego, prędkości i innych danych.

Jak otworzyć plik IW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IW

Inne problemy z plikiem IW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IW:

  • plik IW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik