• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IVR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IVR. Jeżeli chcesz otworzyć plik IVR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IVR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Virtual Reality World (iSeeMedia Image World) RealNetworks

Co to jest plik IVR?

Format wideo opracowany przez firmę RealNetworks do udostępniania plików wideo w sieci Web. Może zostać utworzony przy użyciu funkcji "Nagraj" w programie RealPlayer 11 lub nowszym. Zapisano w zastrzeżonym formacie, który można otworzyć tylko w programie RealPlayer.

Jak otworzyć plik IVR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IVR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IVR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IVR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IVR

Inne problemy z plikiem IVR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IVR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IVR:

  • plik IVR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IVR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IVR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik