• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes Podcast Subscription Format Apple

Co to jest plik ITPC?

Plik łącza używany przez program iTunes, aplikacja do pobierania muzyki, zarządzania i odtwarzania. Zawiera informacje o łączu do subskrybowania podcastu. Służy do udostępniania subskrypcji podcastów przez Internet.

Podcasty są częściej subskrybowane przy użyciu kanałów RSS lub uzyskując dostęp do łącza internetowego korzystającego z protokołu "itpc: //".

Jak otworzyć plik ITPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITPC

Inne problemy z plikiem ITPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITPC:

  • plik ITPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik