• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITMSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITMSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITMSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITMSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes Store Package Format Apple

Co to jest plik ITMSP?

Pakiet utworzony dla sklepu iTunes Store. Może przechowywać filmy wideo, muzykę, książkę cyfrową, aplikację lub inną treść, która ma być sprzedawana w iTunes. Używany przez dostawców treści do składania zgłoszeń iTunes, które są najpierw przeglądane przez firmę Apple przed wydaniem do sprzedaży w sklepie iTunes Store.

Pliki ITMSP są przesyłane do sprawdzenia przy użyciu programu iTunes Producer (dla zawartości multimedialnych i cyfrowych książek) lub Application Loader (dla aplikacji). Producent iTunes jest dostępny jako część programu Dostawca treści iTunes Connect (iTC), a program Application Loader jest dołączony do programu iTC Developer.

Przykładowy program tworzący pliki ITMSP to Autor iBooks, program służący do publikowania książek cyfrowych dla Apple iBookstore. W tym oprogramowaniu pliki ITMSP są publikowane z dokumentów projektu książek (pliki .IBA lub .BOOK).

Jak otworzyć plik ITMSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITMSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITMSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITMSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITMSP

Inne problemy z plikiem ITMSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITMSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITMSP:

  • plik ITMSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITMSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITMSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik