• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IThink Model Format isee systems

Co to jest plik ITM?

Model biznesowy stworzony przez firmę iThink, program zarządzania i planowania firmy. Służy do modelowania i symulacji różnych środowisk biznesowych. Mogą zawierać wykresy przepływu pracy, animacje podaży i popytu oraz inne typy diagramów.

Jak otworzyć plik ITM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITM

Inne problemy z plikiem ITM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITM:

  • plik ITM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik