• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITLS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITLS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITLS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITLS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes Live Stream Format Apple

Co to jest plik ITLS?

Łącz z strumieniem audio na żywo, który może być przesyłany strumieniowo przez program iTunes, aplikację odtwarzania multimediów firmy Apple. Podobnie jak pliki .M3U i .PLS, ale zaprojektowane specjalnie dla iTunes.

Klikając łącze ITLS w przeglądarce sieci Web automatycznie otwiera program iTunes, jeśli w przeglądarce sieciowej zostanie skonfigurowany prawidłowy typ MIME. Możesz też otworzyć strumień na żywo z poziomu programu iTunes, wybierając Plik i rarr. Otwórz strumień ... i wpisz adres URL strumienia.

Jak otworzyć plik ITLS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITLS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITLS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITLS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITLS

Inne problemy z plikiem ITLS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITLS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITLS:

  • plik ITLS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITLS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITLS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik