• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITC2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITC2. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITC2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITC2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes Cover Flow Data Format Apple

Co to jest plik ITC2?

Plik używany przez program iTunes, cyfrowy odtwarzacz muzyczny. Zawiera obraz i metadane związane z albumem muzycznym. Nie można otworzyć bezpośrednio, ponieważ obraz albumu jest przechowywany w zaszyfrowanym formacie.

Pliki ITC2 są podobne do plików .ITC, z wyjątkiem ich zaszyfrowanego formatu. Znajdują się one w katalogu "Album Artwork" w instalacji iTunes.

Jak otworzyć plik ITC2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITC2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITC2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITC2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITC2

Inne problemy z plikiem ITC2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITC2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITC2:

  • plik ITC2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITC2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITC2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik