• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ITunes Cover Flow Data Format Apple

Co to jest plik ITC?

Zawiera dzieło albumów i metadane dla utworów, które majĘ ... okładki. Używane przez iTunes, aby przyspieszyć przeglądanie utworów w trybie Cover Flow. Zapisane domyślnie w katalogu ~ / Muzyka / iTunes / Album Artwork / Local / ....

Pliki ITC są odwoływane przez iTunes, ale nie mają być otwierane ręcznie. Możesz pobrać dzieło albumu do utworów z biblioteki iTunes, wybierając "Get Album Artwork" z menu Zaawansowane w iTunes.

Jak otworzyć plik ITC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITC

Inne problemy z plikiem ITC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITC:

  • plik ITC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik