• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IconTweaker Theme Archive Joost Verburg

Co to jest plik ITA?

Archiwum tematów utworzonych przez IconTweaker, darmowy program służący do zmiany ikony systemu Windows. Zawiera plik motywu .ITT i pojedynczy plik .ICL lub wiele plików .ICO. Przechowywany w skompresowanym formacie plików ZIP.

Pliki ITA są kompresowane, aby przesyłać motywy szybciej przez Internet lub pocztę elektroniczną. Aby ręcznie otworzyć plik ITA, zmień nazwę rozszerzenia ".Ita" na ".Zip" i rozpakuj go przy użyciu dowolnego narzędzia do Zip-dekompresyjnego.

Twórcy IconTweaker przerwali rozwój po wydaniu systemu Windows XP.

Jak otworzyć plik ITA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITA

Inne problemy z plikiem ITA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITA:

  • plik ITA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik