• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Impulse Tracker Music Module Format N/A

Co to jest plik IT?

Moduł muzyczny stworzony przez Impulse Tracker, program do śledzenia dźwięku. Zawiera sekwencje nut lub wzorów, które odtwarzają próbki dźwięków, które są również przechowywane w pliku. Podobnie do pliku .S3M, ale obsługuje więcej danych na wzór i próbki wyższej jakości.

Jak otworzyć plik IT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IT

Inne problemy z plikiem IT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IT:

  • plik IT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik