• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Image Surfer Pro Album Format Surfing After Dark

Co to jest plik ISPC?

Plik używany przez program Image Surfer Pro, wtyczkę programu Internet Explorer służącą do dostosowywania przeglądarki. Przechowuje kolekcję adresów URL obrazów oraz opisową informację o kolekcji obrazów. Może być udostępniany innym użytkownikom.

Pliki ISPC są zapisywane w zaszyfrowanym formacie binarnym. Każdy plik jest specyficzny dla wersji programu Image Surfer Pro, który ją utworzył.

Jak otworzyć plik ISPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISPC

Inne problemy z plikiem ISPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISPC:

  • plik ISPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik