• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISOZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISOZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISOZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISOZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Arbortext IsoDraw Compressed Drawing Format PTC

Co to jest plik ISOZ?

Dokument utworzony przez Arbortext IsoDraw, program służący do tworzenia ilustracji technicznych 2D. Zapisuje ilustrację IsoDraw (plik .ISO) w formacie skompresowanym. Może zawierać rysunek dla katalogu części, instrukcji serwisowej lub dla innego celu technicznego.

Jak otworzyć plik ISOZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISOZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISOZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISOZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISOZ

Inne problemy z plikiem ISOZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISOZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISOZ:

  • plik ISOZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISOZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISOZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik