• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Smooth Streaming Client Manifest Format Microsoft

Co to jest plik ISMC?

Plik używany przez Smooth Streaming, rozszerzenie serwera Microsoft IIS Webstream do przesyłania multimedialnych treści. Hosted on IIS Web server i zawiera informacje dotyczące kodeków, rozdzielczości i fragmentów (fragmentów wideo w plikach .ISMV) dla hostowanych plików multimedialnych. Zapisano w formacie XML.

Pliki ISMC są używane przez aplikacje klienckie Silverlight, które działają w przeglądarce sieci Web użytkownika. Plik ISMC jest obsługiwany z plikiem serwera .ISM i razem zawierają informacje wymagane przez serwer i klienta do inicjowania strumienia multimediów.

Jak otworzyć plik ISMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISMC

Inne problemy z plikiem ISMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISMC:

  • plik ISMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik