• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ISMA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ISMA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ISMA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ISMA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IIS Smooth Streaming Audio Format Microsoft

Co to jest plik ISMA?

Plik audio utworzony dla płynnego przesyłania strumieniowego na serwerze sieci Web Microsoft IIS. Zapisuje zakodowany dźwięk, odpowiedni do transmisji strumieniowej przez Internet. Może zawierać zabezpieczenia DRM i szyfrowanie. Korzysta z zabezpieczonego formatu plików interoperacyjnych firmy Microsoft (PIFF), opartego na formacie MPEG-4.

Jak otworzyć plik ISMA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ISMA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ISMA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ISMA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ISMA

Inne problemy z plikiem ISMA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ISMA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ISMA:

  • plik ISMA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ISMA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ISMA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik