• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IROCK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IROCK. Jeżeli chcesz otworzyć plik IROCK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IROCK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IntelliRock Sensor Data Format Engius

Co to jest plik IROCK?

Format pliku danych wykorzystywany przez konkretne urządzenia pomiarowe intelliRock i intelliRock II. Zapisuje właściwości fizyczne betonu na miejscu w czasie rzeczywistym.

Dane rejestratora rejestrowane przez czujniki intelliRock są szyfrowane i zapisywane w formacie niezmiennym, co zapewnia integralność danych. Pliki IROCK można przenosić do komputera i analizować przy użyciu oprogramowania RockWare.

Jak otworzyć plik IROCK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IROCK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IROCK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IROCK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IROCK

Inne problemy z plikiem IROCK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IROCK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IROCK:

  • plik IROCK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IROCK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IROCK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik