• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPSPOT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPSPOT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPSPOT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPSPOT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhoto Index Format Apple

Co to jest plik IPSPOT?

Plik utworzony przez iPhoto, aplikację do edycji zdjęć. Zawiera lokalizację innych danych, do których odwołuje się aplikacja iPhoto. Nie ma być ręcznie otwierane.

Przykład danych zawartych w pliku IPSPOT: / Users / [user] / Pictures? IPhoto Library / AlbumData.Xml.

iPhoto zostało przerwane i zastąpione zdjęciami w 2015 roku.

iPhoto.Ipspot - plik zawierający lokalizację danych, do której odwołuje się iPhoto.

Jak otworzyć plik IPSPOT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPSPOT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPSPOT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPSPOT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPSPOT

Inne problemy z plikiem IPSPOT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPSPOT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPSPOT:

  • plik IPSPOT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPSPOT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPSPOT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik