• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
International Patching System Binary Patch Format N/A

Co to jest plik IPS?

Patch (lub aktualizacja) dla wspólnej gry ROM, która może zawierać grafiki, modele i inne dane. Stosowany głównie do małych plastrów o rozmiarze mniejszym niż 16 MB. Można modyfikować i stosować do gier przy użyciu różnych narzędzi programowych IPS.

Jak otworzyć plik IPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPS

Inne problemy z plikiem IPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPS:

  • plik IPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik