• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPROJECT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPROJECT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPROJECT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPROJECT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IClone Project Format Reallusion

Co to jest plik IPROJECT?

Plik projektu stworzony przez iClone, program używany do animacji 3D. Zawiera ustawienia i zasoby projektu, takie jak tła, rekwizyty, awatary, animacje, muzyka i inne edytowane pliki multimedialne 3D. Służy do zapisywania i ładowania projektów iClone. Mogą być eksportowane do formatów plików wideo, w tym .AVI i .WMV.

Projekty iClone mogą być również eksportowane jako widżety Flash przeznaczone do umieszczania w witrynach internetowych.

Ponieważ pliki IPROJECT przechowują wszystkie zasoby projektu, mogą być bardzo duże.

Jak otworzyć plik IPROJECT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPROJECT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPROJECT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPROJECT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPROJECT

Inne problemy z plikiem IPROJECT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPROJECT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPROJECT:

  • plik IPROJECT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPROJECT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPROJECT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik