• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPICK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPICK. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPICK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPICK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IPick Football Picture Image Format iPick Sports

Co to jest plik IPICK?

Obraz używany przez iPick Football, aplikację iOS i Android służącą do nagrywania i udostępniania tygodniowych piłkarzy NFL. Przechowuje obraz JPEG przedstawiający piłkarzy NFL (zwycięzców, rankingi zaufania) w danym tygodniu sezonu NFL. Przechowuje również faktyczne dane w formacie EXIF ​​jako metadane w obrazie JPEG.

Aby importować zdjęcia w iPicks Football, długo naciśnij plik załącznika IPICK w swoim urządzeniu i wybierz "Otwórz w iPick Football".

Jak otworzyć plik IPICK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPICK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPICK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPICK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPICK

Inne problemy z plikiem IPICK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPICK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPICK:

  • plik IPICK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPICK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPICK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik