• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft SMS Installer Script Microsoft

Co to jest plik IPF?

Skrypt instalatora używany przez program Microsoft System Management Server (SMS). Usprawnia proces instalacji i oferuje możliwość zainstalowania dodatkowych funkcji na żądanie, automatycznych programów naprawczych i odinstalowywania programów. Zawarte w systemie Windows 2000 i system zarządzania serwerem (SMS) 2.0.

Program SMS może być również używany do wdrażania pakietów instalacyjnych Instalatora Windows (pliki .MSI) na wiele komputerów jednocześnie.

Jak otworzyć plik IPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPF

Inne problemy z plikiem IPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPF:

  • plik IPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik