• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IPCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IPCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik IPCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IPCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IOS Carrier Update Format Apple

Co to jest plik IPCC?

Archiwum zip utworzono, aby utrzymać wszystkie dostosowane przez użytkownika ustawienia iPhones. Organizuje dane, takie jak numery poczty głosowej i ustawienia APN. Zawiera folder Ładunek, który zawiera wiązkę i symboliczne łącze.

Jeśli pobrano aktualizacje pakietu nośników za pośrednictwem programu iTunes na komputerze, zostaną one zapisane w następującym katalogu: ~ / Library / iTunes / iPhone Carrier Support /

W urządzeniu wiązki nośników są przechowywane w następującym katalogu, jeśli są pobierane przez iTunes: / var / mobile / Library / Carrier Bundles /

Ponadto w urządzeniu, jeśli Twój iPhone jest iOS 4.2 lub nowszy, pakiety nośników znajdują się w następującym katalogu: / System / Library / Carrier Bundles /

Jeśli chcesz ponownie zainstalować aktualizację ustawień operatora Apple'a, wykonaj następujące kroki: Najpierw połącz telefon iPhone z iTunes. Na ekranie Podsumowanie w programie iTunes przytrzymaj klawisz opcji i zaznacz przycisk "Sprawdź aktualizację". Następnie, gdy pojawi się okno dialogowe "Otwórz", przejdź do folderu Wsparcie obsługi bibliotek ~ / Library / iTunes / iPhone Carrier Support. Poszukaj pliku IPCC (zobacz popularne nazwy plików poniżej, jak wygląda plik IPCC) i zainstaluj go.

ATT_US.Ipcc - nazwa pliku pakietowego przewoźnika, jeśli przewoźnik jest AT & T, a Twoim krajem jest Stany Zjednoczone.

TMOBILE_AU.Ipcc - nazwa pliku pakietowego przewoźnika, jeśli Twój przewoźnik jest T-Mobile a Twoim krajem jest Australia.

VERIZON_US.Ipcc - nazwa pliku pakietowego przewoźnika, jeśli Twój przewoźnik jest Verizon, a Twoim krajem jest Stany Zjednoczone.

SPRINT_US.Ipcc - nazwa pliku wiązki przewoźnika, jeśli Twój przewoźnik jest Sprint, a Twoim krajem jest Stany Zjednoczone.

Jak otworzyć plik IPCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IPCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IPCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IPCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IPCC

Inne problemy z plikiem IPCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IPCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IPCC:

  • plik IPCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IPCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IPCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik