• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IP. Jeżeli chcesz otworzyć plik IP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IconPackager Theme Format Stardock

Co to jest plik IP?

Kolekcja lub "pakiet" ikon zapisanych jako motyw pulpitu przez IconPackager. Może być używany do zastąpienia większości standardowych ikon systemu Windows z niestandardowymi odmianami. Może zawierać od kilku ikon tylko od kilku do ponad stu.

Pliki IP są kompresowane przy użyciu kompresji Zip. Mogą zawierać plik .ICONPACKAGE wraz z wieloma plikami .ICO lub pojedynczym plikiem .ICL.

Jak otworzyć plik IP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IP

Inne problemy z plikiem IP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IP:

  • plik IP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik