• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ION

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ION. Jeżeli chcesz otworzyć plik ION, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ION

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Description Format N/A

Co to jest plik ION?

Plik tekstowy używany do opisywania zawartości innego pliku lub plików. Może określać inne nazwy plików, rozszerzenia plików, metainfo i inne informacje. Często nazwane deskryptem.Ion. Używany przez menedżerów systemów plików i programów do organizowania i czytania informacji o plikach.

Plik descript.Ion (który jest napisem "description", ale jako "trzyletni" rozszerzeniem) został użyty w różnych kontekstach, w tym w starszych systemach biuletynów (BBS), 4DOS (alternatywna linia komend MS-DOS interpreter) i rozszerzeniami oprogramowania Drupal CMS, takimi jak Filebrowser i File Tree.

Od descript.Ion pliki były używane w różnych kontekstach, format może się różnić między różnymi programami, które z nich korzystają.

Jak otworzyć plik ION?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ION jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ION z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ION którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ION

Inne problemy z plikiem ION

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ION nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ION:

  • plik ION którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ION z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ION nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik