• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IOBIT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IOBIT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IOBIT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IOBIT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Advanced SystemCare PRO Backup Format IObit

Co to jest plik IOBIT?

Plik utworzony przez Advanced SystemCare, program służący do naprawy rejestru systemu Windows i czyszczenia niechcianych plików. Zapisany jako plik ntuser.Dat.Iobit w katalogu C: [user] i zawiera informacje, które umożliwiają wycofanie modyfikacji rejestru wykonanych przez Advanced SystemCare.

Jak otworzyć plik IOBIT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IOBIT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IOBIT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IOBIT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IOBIT

Inne problemy z plikiem IOBIT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IOBIT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IOBIT:

  • plik IOBIT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IOBIT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IOBIT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik