• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INV. Jeżeli chcesz otworzyć plik INV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minecraft INVedit Format Copyboy

Co to jest plik INV?

Plik utworzony przez INVedit, program służący do tworzenia i modyfikowania zapasów dla gry Minecraft. Zawiera informacje na temat inwentarza gier, takie jak zasoby, broń, narzędzia górnicze i inne urządzenia. Również przechowuje ilości każdego elementu zapasów.

Po zakończeniu edytowania inwentaryzacji w programie INVedit można go umieścić w pliku Minecraft na świecie, a następnie świat można załadować do gry Minecraft. Pliki INV mogą być importowane do "skrzyń" za pomocą MCEdit, edytora świata Minecraft.

Minecraft jest grą budowlaną typu sandbox, która pozwala graczom na budowę i zniszczenie bloków i innych obiektów w środowisku 3D.

Jak otworzyć plik INV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INV

Inne problemy z plikiem INV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INV:

  • plik INV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik