• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INT. Jeżeli chcesz otworzyć plik INT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SGI Integer Image Silicon Graphics

Co to jest plik INT?

Podstawowy czarno-biały (monochromatyczny) format obrazu opracowany przez firmę Silicon Graphics. Zapisuje dane obrazu za pomocą liczb całkowitych reprezentujących zawartość każdego piksela.

Kolorowe obrazy SGI często używają rozszerzenia pliku .SGI.

Jak otworzyć plik INT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INT

Inne problemy z plikiem INT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INT:

  • plik INT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik