• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INPROGRESS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INPROGRESS. Jeżeli chcesz otworzyć plik INPROGRESS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INPROGRESS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Time Machine Temporary Format Apple

Co to jest plik INPROGRESS?

Plik kopii zapasowej utworzony przez program Time Machine, domyślny program do tworzenia kopii zapasowych dołączony do systemu Mac OS X 10.5 i późniejszych. Zapisuje kopie zapasowe plików, które są archiwizowane i usuwane po zakończeniu procesu tworzenia kopii zapasowej.

Pliki INPROGRESS są tworzone i usuwane w tle bez widoczności użytkownika. Jednak w przypadku mało prawdopodobnych, że kopia zapasowa nie powiedzie się, może pozostać plik INPROGRESS pozostały. Ze względu na bezpieczeństwo utworzonych kopii zapasowych danych najlepiej jest skontaktować się z przedstawicielem Apple, aby rozwiązać ten problem.

Pliki INPROGRESS są przechowywane w formacie pakietu pakietu Mac OS X. W razie potrzeby można kliknąć prawym przyciskiem myszy plik i wybrać opcję "Pokaż zawartość pakietu", aby ręcznie wyświetlić dane kopii zapasowej w pakiecie.

Jak otworzyć plik INPROGRESS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INPROGRESS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INPROGRESS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INPROGRESS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INPROGRESS

Inne problemy z plikiem INPROGRESS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INPROGRESS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INPROGRESS:

  • plik INPROGRESS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INPROGRESS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INPROGRESS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik