• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INLK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INLK. Jeżeli chcesz otworzyć plik INLK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INLK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Lock Format Adobe Systems

Co to jest plik INLK?

Plik blokady dokumentów utworzony przez firmę Adobe InDesign, profesjonalny układ układu stron. Utworzone, gdy zostanie otwarty dokument InDesign (plik .INDD), dzięki czemu inne instancje programu InDesign wyświetlają ostrzeżenia podczas próby otwarcia lub edycji dokumentu.

Pliki INLK pomagają wielu użytkownikom edytować ten sam plik jednocześnie.

Jak otworzyć plik INLK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INLK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INLK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INLK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INLK

Inne problemy z plikiem INLK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INLK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INLK:

  • plik INLK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INLK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INLK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik