• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INL. Jeżeli chcesz otworzyć plik INL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual C++ Inline Function Format Microsoft

Co to jest plik INL?

Plik kodu źródłowego używany przez kompilatory Microsoft C ++. Zawiera wbudowane funkcje, które mogą być zawarte w programach C ++. Służy do przechowywania elementów programu wielokrotnego użytku.

Pliki INL mogą być używane jako alternatywa dla umieszczania implementacji funkcji inline w plikach nagłówkowych (pliki H lub .HPP). Zarówno pliki INL, jak i pliki nagłówków można wstawić do kodu programu C ++ przy użyciu dyrektywy #include.

Jak otworzyć plik INL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INL

Inne problemy z plikiem INL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INL:

  • plik INL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik