• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik INDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Package Format Adobe Systems

Co to jest plik INDP?

Pakiet używany przez InDesign, program do publikowania na pulpicie, służący do tworzenia profesjonalnych układów stron. Przechowuje zmiany dokonane w pakiecie .INCP przez edytor. Służy do importowania gotowych treści z powrotem do dokumentu InDesign (plik .INDD).

Pliki INDP są tworzone przez Adobe InCopy, program do pisania i edytowania używany w programie InDesign.

Pliki INDP są używane przez InDesign i InCopy CS3 i starsze. Wersje CS4 i późniejsze użyj rozszerzenia .IDAP.

Jak otworzyć plik INDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INDP

Inne problemy z plikiem INDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INDP:

  • plik INDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik