• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik INDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Object Library Format Adobe Systems

Co to jest plik INDL?

Plik INDL to biblioteka obiektów utworzona przez InDesign, aplikację służącą do tworzenia profesjonalnych układów stron. Może zawierać grafikę, tekst i strony, jak również linie pomocnicze, siatki, rysunki i pogrupowane obrazy. Pliki INDL pozwalają użytkownikom porządkować i wykorzystywać wspólne elementy strony.

Pliki INDL można tworzyć przez wyróżnienie jednego lub więcej obiektów, a następnie wybranie opcji Plik i rarr. Nowy & rarr. Biblioteka. Otwarte biblioteki są wyświetlane w panelu Biblioteka obiektów w interfejsie użytkownika programu InDesign. Użytkownicy mogą dodawać lub usuwać pojedyncze obiekty do biblioteki otwartej za pomocą panelu Biblioteka.

Podczas otwierania pliku INDL z starszej wersji oprogramowania program InDesign automatycznie konwertuje bibliotekę obiektów do najnowszego formatu.

Jak otworzyć plik INDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INDL

Inne problemy z plikiem INDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INDL:

  • plik INDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik