• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INDD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INDD. Jeżeli chcesz otworzyć plik INDD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INDD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Document Format Adobe Systems

Co to jest plik INDD?

Plik INDD jest profesjonalnym projektem układu strony utworzonym przy użyciu programu Adobe InDesign. Zawiera informacje o formatowaniu strony, zawartość strony, połączone pliki, style i próbki. Pliki INDD są powszechnie używane do tworzenia i formatowania książek, czasopism, gazet, ulotek i broszur.

Plik INDD jest głównym plikiem skojarzonym z programem InDesign. Podczas zapisywania projektu układu strony plik INDD jest tworzony przez program InDesign w celu zapisania projektu.

W programie InDesign można utworzyć plik INDD, wybierając opcję Plik i rarr. Nowy & rarr. Dokument.

Możesz otworzyć plik INDD, klikając dwukrotnie plik INDD lub wybierając Plik i rarr. Otwarty....

Dokumenty programu InDesign można także otwierać za pomocą programu InCopy, profesjonalnego programu do pisania firmy Adobe. Mogą być importowane do QuarkXpress przy użyciu wtyczki ID2Q.

Skorumpowane pliki INDD mogą być otwierane i naprawiane przez Stellar Phoenix InDesign Repair. Program przeznaczony jest do naprawiania takich właściwości, jak warstwy, hiperłącza, obrazy, tekst i animacja.

Jak otworzyć plik INDD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INDD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INDD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INDD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INDD

Inne problemy z plikiem INDD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INDD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INDD:

  • plik INDD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INDD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INDD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku INDD
INDD do PDFINDD do EPSINDD do EPUBINDD do HTMINDD do HTMLINDD do INDINDD do QXP