• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INCX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INCX. Jeżeli chcesz otworzyć plik INCX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INCX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Format Adobe Systems

Co to jest plik INCX?

Plik używany przez program InCopy, edytor tekstu używany w aplikacji układu stron programu Adobe InDesign. Zawiera grafiki układu strony i ramek wyeksportowanych z programu InDesign. Służy do przesłania podzbioru pliku .INDD do edycji.

Pliki INCX są edytowane przy użyciu programu InCopy. Mogą być modyfikowane tylko przez redaktora, który otrzymał pozwolenie na wydanie pliku INCA. Pliki INCX są zwykle dostępne w sieci.

Pliki INCX są używane przez InDesign i InCopy CS3 i starsze. Wersje CS4 i późniejsze użyj rozszerzenia .MLML.

Jak otworzyć plik INCX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INCX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INCX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INCX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INCX

Inne problemy z plikiem INCX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INCX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INCX:

  • plik INCX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INCX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INCX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik