• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku INCD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem INCD. Jeżeli chcesz otworzyć plik INCD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku INCD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Format Adobe Systems

Co to jest plik INCD?

Plik używany przez Adobe InCopy, profesjonalny program do pisania, który integruje się z programem Adobe InDesign. Zawiera tekst dokumentu, grafikę, formatowanie strony i style. Często używany do edytowania małych fragmentów większego dokumentu.

Pliki INCD są starszymi wersjami plików .ICML. Można je nadal otwierać za pomocą programu InCopy i InDesign, ale należy zachować dokumenty programu InCopy za pomocą rozszerzenia .ICML w nowszych wersjach oprogramowania.

Jak otworzyć plik INCD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku INCD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi INCD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem INCD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik INCD

Inne problemy z plikiem INCD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem INCD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami INCD:

  • plik INCD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku INCD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik INCD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik