• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IMY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IMY. Jeżeli chcesz otworzyć plik IMY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IMY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IMelody Mobile Phone Ring-tone Format N/A

Co to jest plik IMY?

Format dzwonków monofonicznych opracowany przez stowarzyszenie irDa (infrared communications). Obsługuje modyfikację głośności i specjalne kody, które mogą kontrolować podświetlenie telefonu, diody LED i wibracje.

Format iMelody jest obsługiwany przez różne telefony Sony Ericsson, Motorola, Siemens i Alcatel.

Jak otworzyć plik IMY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IMY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IMY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IMY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IMY

Inne problemy z plikiem IMY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IMY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IMY:

  • plik IMY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IMY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IMY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik