• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IMOVIEPROJECT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IMOVIEPROJECT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IMOVIEPROJECT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IMOVIEPROJECT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IMovie Project Format Apple

Co to jest plik IMOVIEPROJECT?

Projekt wideo utworzony za pomocą iMovie, programu do edycji wideo dołączonego do oprogramowania Apple iLife. Zawiera linię czasu, klipy wideo i audio, tytuły, znaczniki rozdziałów i efekty stosowane w filmie.

Nowsze wersje plików projektu iMovie zapisują z rozszerzeniem .IMOVIEPROJ.

Jak otworzyć plik IMOVIEPROJECT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IMOVIEPROJECT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IMOVIEPROJECT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IMOVIEPROJECT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IMOVIEPROJECT

Inne problemy z plikiem IMOVIEPROJECT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IMOVIEPROJECT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IMOVIEPROJECT:

  • plik IMOVIEPROJECT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IMOVIEPROJECT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IMOVIEPROJECT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik