• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IMOVIEPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IMOVIEPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik IMOVIEPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IMOVIEPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IMovie Project Format Apple

Co to jest plik IMOVIEPROJ?

Projekt edycji wideo utworzony w programie Apple iMovie. Zawiera klipy wideo i audio oraz linię czasu do organizowania klipów w filmie. Mogą też zawierać efekty specjalne, nakładki tekstu i znaczniki rozdziałów do eksportowania na płytę DVD.

Ponieważ projekty iMovie zawierają rzeczywiste klipy wideo i audio wykorzystywane do komponowania filmu, często mają rozmiar kilku gigabajtów.

Wcześniejsze wersje plików projektu iMovie zapisane z rozszerzeniem .IMOVIEPROJECT. Późniejsze wersje używają rozszerzenia .RCPROJECT.

Apple Final Cut Pro X może importować projekty iMovie.

Jak otworzyć plik IMOVIEPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IMOVIEPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IMOVIEPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IMOVIEPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IMOVIEPROJ

Inne problemy z plikiem IMOVIEPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IMOVIEPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IMOVIEPROJ:

  • plik IMOVIEPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IMOVIEPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IMOVIEPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik