• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IMI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IMI. Jeżeli chcesz otworzyć plik IMI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IMI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Magellan Map Format Magellan

Co to jest plik IMI?

Plik mapy używany przez systemy nawigacyjne GPS Magellan, w tym urządzenia eXplorist i Triton. Zawiera mapę, w tym ulice, topografię i ciekawe miejsca. Służy do uzyskiwania informacji o mapie podczas jazdy, turystyki pieszej, kempingu, polowania, wędkowania lub żeglowania.

Pliki IMI służą również do wizualizacji punktów trasy, tras i geocache w programach komputerowych Magellan PC.

Jak otworzyć plik IMI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IMI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IMI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IMI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IMI

Inne problemy z plikiem IMI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IMI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IMI:

  • plik IMI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IMI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IMI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik