• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik IIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ThinAnywhere Configuration Format ThinAnywhere, Inc

Co to jest plik IIP?

Zawiera ustawienia używane do łączenia się z serwerem ThinAnywhere. Mogą zawierać zdalny adres IP, informacje logowania, rozmiar okna i inne parametry. Może zostać zapisany przez ThinAnywhere po pomyślnym nawiązaniu połączenia.

Pliki IIP są domyślnie zapisywane w katalogu "Moje dokumentyMy Connections". Zapisane pliki IIP mogą być ładowane przez ThinAnywhere do szybkiego połączenia z aktywnymi serwerami.

"iIP" jest również nazwą protokołu, który ThinAnywhere używa do komunikacji między serwerem a klientem. Obsługuje 128-bitowe szyfrowanie AES w celach bezpieczeństwa.

Jak otworzyć plik IIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IIP

Inne problemy z plikiem IIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IIP:

  • plik IIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik