• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IIM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IIM. Jeżeli chcesz otworzyć plik IIM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IIM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IOpus Internet Macro Format iOpus

Co to jest plik IIM?

Makro wykonalne z programem iMacro, programem do automatyzacji Internetu. Może zawierać wiele poleceń, które można uruchamiać kolejno. Służy do automatyzacji wspólnych zadań internetowych.

Skrypty iMacros utworzone przy użyciu interfejsu skryptów iMacros mogą być uruchamiane w programie Internet Explorer i Firefox. IMacros dla Firefoksa jest również dostępny jako darmowy dodatek do Firefoksa.

Jak otworzyć plik IIM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IIM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IIM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IIM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IIM

Inne problemy z plikiem IIM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IIM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IIM:

  • plik IIM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IIM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IIM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik