• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IGX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IGX. Jeżeli chcesz otworzyć plik IGX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IGX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IGrafX FlowCharter Flow Chart Or Process Model Format iGrafx

Co to jest plik IGX?

Diagram stworzony przez produkty oprogramowania iGrafx, takie jak iChrunch i Flow Pro. Może zawierać obiekty wizualne, przepływ informacji, tekst i inne rysowane obiekty. Może to być schemat blokowy, schemat organizacyjny, diagram przyczyny i efektu lub jeden z wielu innych obsługiwanych typów diagramów.

Wykresy iGrafx służą do dokumentowania, analizy i udoskonalania procesów biznesowych.

iGrafx był dawniej Micrografx.

Jak otworzyć plik IGX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IGX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IGX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IGX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IGX

Inne problemy z plikiem IGX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IGX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IGX:

  • plik IGX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IGX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IGX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik